Opinie budowlane, porady

Prawo budowlane i jego zastosowanie stało się zmorą polskich inwestorów. Na rynku brakuje znawców prawa udzielających porad oraz opinii budowlanych (doradców budowlanych). Z braku możliwości uzyskania wiedzy wynikają liczne kłopoty inwestorów.

Niemożność konsultacji zagadnień z prawa budowlanego i uzyskania opinii budowlanej skutkuje urzędniczymi kłopotami i w konsekwencji pociąga za sobą dodatkowe koszty. Dlatego dla Inwestora szczególne ważne są zasady i reguły działania organów administracji publicznej w zakresie prawa budowlanego. Często słyszymy o nowościach i zmianach w prawie budowlanym, co dodatkowo komplikuje sytuację. Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności postanowiliśmy służyć fachową opinią budowlaną.

Oferujemy naszym Klientom porady prawne, konsultacje, opinie budowlane oraz wyjaśnienia w zakresie stosowania prawa budowlanego w pełnym zakresie. Nasi doradcy prawni od lat zajmują się praktycznym stosowaniem prawa budowlanego. Chcemy ułatwić Inwestorom i Przedsiębiorcom budowlanym funkcjonowanie w polskiej rzeczywistości prawnej. Chętnie udzielimy opinii budowlanej i konsultacji.

Zainteresowanych zagadnieniami prawa budowlanego oraz uzyskaniem opinii budowlanej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

 

 

← wróć