Kierownik budowy, nadzór budowlany – usługi budowlane Wałbrzych

Oferujemy pomoc wykwalifikowanego kierownika budowy i pełen nadzór budowlany nad powierzonym obiektem. Pomagamy uniknąć problemów związanych z prawem budowlanym służąc poradą na każdym etapie inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług naszej firmy budowlanej.

 

Usługi budowlane z nadzorem w Wałbrzychu – pomoc kierownika budowy

Świadczymy usługi budowlane w pełnym zakresie na terenie Wałbrzycha i okolic (w tym również pełnienie funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru).

Celem nadzoru budowlanego i kierownika budowy jest optymalne wykorzystanie przeznaczonych przez Inwestora środków oraz dostarczenie Inwestorowi pełnej informacji umożliwiającej wybór najkorzystniejszych rozwiązań z punktu widzenia zleceniodawcy (przydatna okaże się pomoc doradcy budowlanego).

Gwarantujemy sumienność i rzetelność.

Ideą naszej firmy jest całkowite odciążenie Inwestora w powierzonym nam zakresie. Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie, a skomplikowane tematy są dla nas szczególnym wyzwaniem.

Od początku naszej działalności w Wałbrzychu stawiamy na jakość naszego nadzoru budowlanego. Dzięki temu do dzisiaj głównym źródłem zleceń na rynku prywatnym są dla nas polecenia naszych Klientów.

Poznane w związku z wykonywaniem zlecenia (nadzorem budowlanym i pracą kierownika budowy) fakty i informacje zachowujemy w tajemnicy wobec osób trzecich.

Nasza siedziba znajduje się w Szczawnie - Zdroju, jednak usługi budowlane świadczymy w Wałbrzychu i okolicy.