Galeria realizacji

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami usług budowlanych świadczonych przez naszą firmę. Oferujemy kompleksowy nadzór budowlany w Wałbrzychu i okolicach.

Budowa Centrum Turystyczno - Sportowego "Aqua - Zdrój" w Wałbrzychu.

W grudniu 2012 r. przejąłem obowiązki kierownika budowy Centrum Turystyczno - Sportowego "Aqua - Zdrój" w Wałbrzychu. Zadanie było bardzo skomplikowane, ponieważ poprzedni wykonawca zszedł z budowy, pozostawiając liczne niedociągnięcia. 

O tym, jak trudne to było przedsięwzięcie, można zorientować się, oglądając film. 

Zbiorniki firmy FEERUM, konstrukcje, które realizowałem w 2012 roku.

Wyburzanie widowni, sceny o wysokości 24 m i zaplecza Kina Górnik w Wałbrzychu. W ramach prac rozkruszono 3000 m3 skały.

Wyburzanie dwóch betonowych wiaduktów na trasie kolejowej Warszawa - Berlin w okolicach Konina. Linie kolejowe wyłączono z ruchu tylko na 2 godziny.

Huta Częstochowa - rozbiórka wiaduktu kolejowego typu ciężkiego. Wjazd do huty zamknięto tylko na 12 godzin.

Przebudowa zabudowy rzeki Pełcznicy w Wałbrzychu. Konstrukcja mostowa - moja firma przebudowała 5 odcinków o łącznej długości ok. 200 mb.

Wyburzenie ceglanego komina w Pszczewie.

Rozbiórka mostu o długości 450 m przez rzekę Odrę w Opolu - prace wykonano w 30 dni, mimo ze inwestor zakładał na wykonanie tych prac rok.

Budowa domu jednorodzinnego w Szczawnie - Zdroju.

Wyburzenie pylonów cechowni w Polkowicach i wywiad na temat przeprowadzonych prac z dziennikarzem lokalnej telewizji.

Obalenie dwóch kominów żelbetowych ok. stumetrowych w Hucie Częstochowa. Odchylenie od założonego kierunku wynosiło 0 m i 4 m.

Wyburzenie żelbetowej wieży węglowej w kopalni Rydułtowy.

Obalenie stalowej wieży węglowej w Koksowni Wałbrzych.